Sterydy

 

Dec, 1st

AGOVIRIN DEPOT

 

Skład:
Testosteroni Isobutyras 25 mg v 1 ml.

Jest to bezestrowy, bardzo szybko działający testosteron. Duże i szybkie przyrosty masy, bardzo duże przyrosty siły. Stosuje się codziennie, nawet dwukrotnie w ciągu doby ze względu na okres półtrwania wynoszący kilka godzin. Nie dla początkujących.

Testosteron suspension jest produktem w zastrzykach, zawierających testosteron (nie ester) na bazie wody. Ponieważ testosteron nie jest wysoce rozpuszczalny w wodzie steryd będzie oddzielać się od wody w przypadku gdy ampułka zostanie pozostawiona nieruchomo na kilka godzin. Szybkie wstrząśnięcie spowoduje połączenie się składników dlatego przed wstrzykiwaniem należy zawsze wstrząsnąć ampułkę.
W środowisku kulturystów Agovirin jest znany jako produkt ekstremalnie zwiększający masę mięśniową. Dużo częściej, w ocenach, pojawia się jako najsilniejszy dostępny steryd w zastrzykach. Powoduje niesamowicie szybki przyrost masy mięśniowej i siły. Taki skutek zawdzięcza bardzo szybkiemu działaniu, ponieważ będąc na bazie wody przenika do krwi prawie natychmiast po zastrzyku. Kiedy używa się wolno działających sterydów na bazie oleju np. sustanon może upłynąć kilka tygodni zanim poziom testosteronu w organizmie podniesie się. W przypadku Agovirin zabiera to kilka dni. To zwykle skutkuje zwiększeniem masy mięśniowej i siły pod koniec pierwszego tygodnia ćwiczeń.
Agovirin bierze się przez 30 dni w cyklu, a po tym czasie rozwój masy mięśniowej jest już mocno widoczny. Efekty działania Agovirinu będą widoczne o wiele szybciej niż efekty działania sterydów opartych na oleju. Należy pamiętać, że 100 mg estru testosteronu nie odpowiada 100 mg czystego testosteronu jaki jest w Agovirin depot. W porównaniu np. z testosteronem enanthate 100 mg preparatu zawiera tylko 72 mg naturalnego testosteronu, a więc kulturyści którzy używają 400 mg enanthate tygodniowo tak naprawdę biorą 288 mg testosteronu.
Najbardziej popularnym sposobem brania Agovirin jest robienie zastrzyku co najmniej co 2-3 dni. Dozowanie zależy od potrzeb indywidualnych, ale najczęściej mieści się w granicach od 50 do 300 mg na strzał. Kulturyści chcący ekstremalnie szybko zbudować masę mięśniową powinni brać 100 mg dziennie. W większości przypadków taki cykl może przynieść zadziwiające rezultaty. Masa mięśniowa wygląda na napompowaną po bardzo krótkim czasie. Agovirin można podawać w mniejsze grupy mięśniowe takie jak np. triceps, łydki. Jakkolwiek niektórzy biorący odczuwają dyskomfort podając sobie sterydy rozpuszczalne w wodzie to generalnie Agovirin depot jest dobrze tolerowany.

Agovirin jako silny androgen może powodować niezliczone skutki uboczne. W przypadku początkujących z testosteronowymi produktami można zauważyć wysoki poziom estrogenów. Ginekomastia może wystąpić szybko podczas cyklu i w wielu przypadkach Agovirin nie będzie tolerowany bez dodatkowego brania antyestrogenów. Kombinacja Nolvadexu i Provironu jest dobrą drogą do pozbycia się takiego efektu ubocznego i jest często brana na początku cyklu by zapobiec ginekomastii zanim stanie się ona problemem. Żeby zapobiec skutkom ubocznym można brać Arimidex i pomimo że jest to kosztowny lek jest on dużo bardziej efektywny w kontrolowaniu poziomu estrogenów w porównaniu do innych środków używanych przez kulturystów. Proscar może być potrzebny dla tych, którzy mają skłonność genetyczną do utraty włosów. Endogenna produkcja testosteronu będzie szybko zredukowana podczas zażywania Agovirin. Może to w nielicznych przypadkach powodować atrofie. Niektórzy kulturyści czasami biorą leki stymulujące produkcję testosteronu jak Clomid, Nolvadex, HCG aby efekt atrofii ograniczyć do minimum. Nawet jeśli te preparaty nie są brane podczas cyklu kombinacja HCG, Clomid/Nolvadex powinna być ZAWSZE użyta po zakończonym cyklu.